impasto

blank image

Kilka słów o tym, czym i jak się zajmujemy

Nasze atuty to wiedza, pasja i doświadczenie

blank image

Wizerunek jest wartością

Konsekwentnie i fachowo budowany wizerunek budzi zaufanie, tworzy relacje i przywiązanie. Często jest to największy kapitał wielu znanych i cenionych firm. To, że kojarzymy daną markę z najwyższą jakością jest zazwyczaj efektem ciężkiej pracy wielu specjalistów. Nie tylko cechy produktu i jego cena są ważne. Również to, jak jest postrzegany. Pewne marki wzbudzają zaufanie już na poziomie atrakcyjności opakowania czy logotypu. Inne nie. Świadome i mądre wykorzystywanie mechanizmów z zakresu np. psychofizjologii widzenia pozwala pozycjonować markę na dowolnym poziomie jej postrzegania przez konkretną grupę docelową. Czasami zbyt wyrafinowany wizerunek może określone osoby onieśmielać i stwarzać wrażenie czegoś poza ich zasięgiem. U innych natomiast odwrotnie - wywoływać wręcz efekt pożądania celnie trafiając w gust i potrzebę obcowania z wysokim poziomem wyrafinowania...

W oparciu o solidną wiedzę i doświadczenie z pasją łączymy wiele aspektów procesu kreacji. Staramy się dogłębnie poznać zagadnienie i oczekiwania, aby uzyskać określony wymaganiami efekt. A jest to najlepsza miara komunikatu.


blank image

Zakres działalności

Impasto studio to pracownia projektowania graficznego o dużym potencjale twórczym. Nie jest to wielka i rozbudowana agencja reklamowa ale mimo to jest w stanie zapewnić projekty i obsługę na najwyższym poziomie. Posiada wszystkie zalety małego studia a w szczególności dyspozycyjność, elastyczność i rozsądne ceny przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Wielkim atutem jest doświadczenie gromadzone przez wiele lat współpracy z Klientami, wydawnictwami, drukarniami, agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Oferta pracowni jest bardzo szeroka - począwszy od projektów na potrzeby poligrafii i internetu a kończąc na aranżacji wnętrz. Kompleksowa obsługa wizualna jak i pojedyncze projekty tworzone są zawsze z uwzględnieniem panujących trendów oraz indywidualnych preferencji Klienta ze szczególną dbałością o szczegóły. W dobie internetu kontakt KLIENT - STUDIO - KLIENT jest bardzo prosty, łatwy i przyjemny. Kwestia odległości traci znaczenie. Projekty, koncepcje i uwagi a nawet gotowe realizacje przekazywane za pomocą poczty elektronicznej (e-mail) lub protokołu FTP (File Transfer Protocol) to doskonały sposób na współpracę, którego zalety Impasto Studio wykorzystuje z powodzeniem od wielu lat. Już sam fakt, że czytają Państwo te słowa świadczy o wysokiej efektywności takiej formy komunikacji.

Zapraszam do współpracy firmy, agencje reklamowe, wydawnictwa, drukarnie etc. - wszystkich, którzy szukają dobrych projektów.

POLIGRAFIA
wizytówki, papiery firmowe, teczki, foldery, katalogi, raporty roczne, kalendarze, ulotki, plakaty, opakowania, reklamy prasowe, identyfikacje wizualne, naklejki, etykiety, packshoty itp.

INTERNET
strony www zgodne z W3C - xhtml/css, wizytówki internetowe, bannery, elementy graficzne

MULTIMEDIA
prezentacje i animacje, reklamowe wygaszacze ekranu

ARANŻACJA WNĘTRZ
doradztwo, projekty wystroju pomieszczeń i elementów dekoracyjnych oraz elewacji, malarstwo ścienne

FOTOGRAFIA
fot. reklamowa, reportażowa, dokumentalna, ślubna, artystyczna

INNE
ilustracje, logotypy, ikony, profesjonalny retusz zdjęć, montaże elektroniczne, formy przestrzenne, druk cyfrowy, malarstwo, rysunek, rzeźba


Standardy

Best work Best work

Oferta

Best work Best work

Portfolio

Best work Best work

Kontakt

Best work Best work


impasto
Serdecznie
zapraszamy!
e-mail
  • impasto
telefon
  • + 48 601 069 412


© Copyright by Impasto Studio Kreacji Artystycznej 2018 | Polityka cookies